OPAKOWANIA DLA SEKTORA RTV/AGD

OPAKOWANIA DO TRANSPORTU URZĄDZEŃ RTV/AGD

 

Jesteśmy w stanie wykonać indywidualnie projektowane skrzynie BosPal, które w ochronie transportowanych towarów nie mają sobie równych. Nasze rozwiązania wyeliminują szkody w transporcie i doprowadzą do obniżenia kosztów operacyjnych w Twojej firmie.

W przypadku eksportu, wszystkie palety i skrzynie drewniane powinny spełniać wymogi ISPM-15. Co wiąże się z trudnościami administracyjnymi i dodatkowymi kosztami.

Czytaj o ISPM-15

W trakcie wysyłki międzynarodowej standardowe palety są poddawane kłopotliwym inspekcjom sanitarnym, w skrajnych przypadkach mogących spowodować wycofanie towaru na koszt eksportera. Powyższe ma zastosowanie przy eksporcie do wszystkich krajów respektujących normy ISPM-15.

Kosztowna utylizacja palet, obowiązek ich fumigacji i poddawanie ich inspekcjom sanitarnym przy wywozie – to sprawia, że w Twojej firmie tracony jest czas i ponoszone są dodatkowe koszty.

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

6-elementowe dedykowane skrzynie eksportowe BosPal 

Powstały po to, aby wyeliminować szkody i obniżyć koszty 

Skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal wytwarzane są w opatentowanej technologii drewna  prasowanego w połączeniu z klamrami BosPal Smart Clamps TM. 

Palety kontenerowe BosPal™

Pełne wykorzystanie przestrzeni w transporcie

Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji.

BosPal  1000×1200 mm

P 10/12/12,5

BosPal  1130×1130 mm

P 11,3/11,3/12,5

Copyrights by Eddi Complex Sp. z o.o. SK.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Stara Droga 1, 32-600 Oświęcim, Poland
e-mail: info@bospal.pl

DANE FIRMY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Krakowska 98a, 32-650 Kęty, Poland

+48 33 484 18 55

+48 33 845 55 46

e-mail: info@bospal.pl