PALETY Z DREWNA PRASOWANEGO BOSPAL™

PALETY Z DREWNA PRASOWANEGO BOSPAL™

BosPal 800×400 mm

P 8/4/4

Stworzone do transportu mniejszych produktów w zdywersyfikowanych środkach transportu. Idealne do tworzenia atrakcyjnych ekspozycji POS.

BosPal 600×400 mm

P 8/6/9

Nadają się jako zamiennik standardowych palet drewnianych lub palet plastikowych w eksporcie towarów bądź transporcie lokalnym. Idealne do tworzenia atrakcyjnych ekspozycji „POS”.

BosPal 1200×800 mm

P 12/8/20

Są ekonomiczną wersją palet drewnianych lub palet plastikowych. Stosowane w eksporcie bądź transporcie lokalnym.

BosPal 1200×1000 mm

P 10/12/12,5

Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji.

PALETY Z DREWNA PRASOWANEGO BOSPAL™ – Czym różnią się od reszty palet?

 

Zerowy wpływ na środowisko to ochrona środowiska

Palety z drewna prasowanego, stają się coraz bardziej popularne na świecie. Produkowane są już w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Istota ich postępowości leży w sposobie ich pozyskania, budowy oraz utylizacji. Powstają w wyniku zagospodarowania odpadów tartacznych oraz recyklingu, w przeciwieństwie do innych palet, do których produkcji potrzebny jest pełnowartościowy surowiec, pozyskiwany z wycinki drzew.

Jednolita struktura produktów BosPal oraz łatwość recyklingu pozwala praktycznie na nieskończony proces ich ponownego przetwarzania. Zagospodarowując w ten sposób surowiec, znacznie redukujemy negatywny wpływ na nasze środowisko.

Lekkie i wytrzymałe

W stosunku innych palet drewnianych wyróżnia ich idealny stosunek wagi do wytrzymałości.

Pomimo mniejszej odporności na wilgotność, doskonale nadają się nawet do kilkunastokrotnego użycia w standardowych warunkach magazynowych.

Niepodlegają pod normy IPPC – uproszczone procedury wysyłek eksportowych

Palety z drewna prasowanego są odporne na wszelkie pestycydy. Zwalnia to ich użytkowników z obowiązku planowania i płacenia za fumigację przed eksportem swoich produktów. W przypadku eksportu, standardowe palety są poddawane kłopotliwym inspekcjom sanitarnym, w skrajnych przypadkach mogących spowodować wycofanie towaru na koszt eksportera. Powyższe ma zastosowanie przy eksporcie do wszystkich krajów respektujących normy IPPC.

Bezproblemowa i bezkosztowa utylizacja lub odkup – swoboda i oszczędność

Pomimo, że palety z założenia traktowane są jako jednorazowe, mogą być używane wielokrotnie. Po ich zużyciu mozna je poddać bezpłatnemu recyklingowi, a to daje dużą swobodę i oszczędność.

Copyrights by Eddi Complex Sp. z o.o. SK.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Stara Droga 1, 32-600 Oświęcim, Poland
e-mail: info@bospal.pl

DANE FIRMY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Krakowska 98a, 32-650 Kęty, Poland

+48 33 484 18 55

+48 33 845 55 46

e-mail: info@bospal.pl

Close Menu