OPAKOWANIA DLA SEKTORA RTV/AGD

OPAKOWANIA DO TRANSPORTU SPRZĘTU RTV/AGD

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań dedykowanych konkretnym sektorom i biznesom. Nasze opakowania dla sektora RTV/AGD są indywidualnie projektowane, co zapewnia naszym klientom niezrównaną swobodę w eksporcie przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

W przypadku eksportu wszystkie palety i skrzynie drewniane powinny spełniać wymogi ISPM-15. Wiąże się to z trudnościami administracyjnymi oraz dodatkowymi kosztami.


Czytaj więcej o ISPM-15

W trakcie międzynarodowej wysyłki standardowe palety podlegają uciążliwym inspekcjom sanitarnym. Niespełnienie tych norm, w skrajnych przypadkach, może prowadzić do wycofania towaru na koszt eksportera. Dotyczy to eksportu do wszystkich krajów respektujących normy ISPM-15.

Kosztowna utylizacja palet, konieczność fumigacji oraz poddawania ich inspekcjom sanitarnym generują koszty i utrudniają pracę w Twojej firmie, pochłaniając cenny czas i zwiększając nakłady finansowe.

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

6-elementowe dedykowane skrzynie eksportowe BosPal 

Powstały po to, aby wyeliminować szkody i obniżyć koszty.

Skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal wytwarzane są w opatentowanej technologii drewna  prasowanego w połączeniu z klamrami BosPal Smart Clamps ™. 

Palety kontenerowe BosPal™

Pełne wykorzystanie przestrzeni w transporcie.
Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji.

BosPal  1000×1200 mm

P 10/12/12,5

BosPal  1130×1130 mm

P 11,3/11,3/12,5

BosPal  1130×1130 mm

P 11,3/11,3/12,5