DEDYKOWANE SKRZYNIE EKSPORTOWE BOSPAL™
2-ELEMENTOWE

Skrzynie eksportowe, opakowania dla wojska

2 - elementowe skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal

Innowacyjny sposób na bezpieczny transport

Skrzynie eksportowe BosPal wytwarzane są w opatentowanej technologii drewna prasowanego w połączeniu z klamrami BosPal Smart Clamps™ .

Oferujemy skrzynie eksportowe o standardowym rozmiarze, które nie tylko spełniają wszelkie wymogi dotyczące transportu międzynarodowego, ale także nie wymagają dodatkowych zabiegów fitosanitarnych ani oznaczeń IPPC, co ułatwia i usprawnia proces eksportu.

opakowania dla wojska

DEDYKOWANE SKRZYNIE EKSPORTOWE BOSPAL TO:

Opakowania są projektowane na wymiar towaru i posiadają możliwość składania. Dzięki temu umożliwiają pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni zarówno podczas transportu, jak i składowania w magazynie.

ZAJMUJĄ

kilkukrotnie

MNIEJ MIEJSCA

 Jednolita i szczelna warstwa drewna prasowanego zabezpiecza Twój produkt z każdej strony.

Opakowania dla sektora RTV/AGD

Niezawodna

OCHRONA PRODUKTU

Opakowania są projektowane na wymiar towaru. Dzięki temu pozwalają na pełne korzystanie z przestrzeni transportowej i magazynowej.

W stosunku do tradycyjnych metod pakowania, skracamy kilkukrotnie czasy załadunków i rozładunków. Innowacyjny sposób łączenia ścian skrzyni klamrami BosPal Smart Clamps™ eliminuje używanie dodatkowych elementów zabezpieczających. Zobacz sam, na przykładzie skrzyń standardowych.

BosPal Smart Clamps ™  – rozłożenie skrzyni 

BosPal Smart Clamps ™  – złożenie skrzyni 

Skrzynie eksportowe Eddi Complex BosPal są chroniącym zasoby naturalne produktem recyklingowym na bazie drewna. Eddi Complex utylizuje produkty BosPal bez opłaty. Drewno prasowane można poddawać w 100% recyklingowi.

 

Wybór materiału opakowaniowego wpływa na gospodarowanie odpadami, jak również na koszty ich usuwania, które powinny być traktowane jako część całkowitego kosztu jednostkowego opakowania.

Eddi Complex proponuje rozwiązania, które zmniejszają negatywny wpływ na środowisko podczas produkcji, transportu oraz końcowego przetworzenia opakowania.

Nośniki, które nie nadają się do dalszego użytku, poddawane są procesowi recyklingu. Te operacje tworzą doskonały łańcuch materiałowy. 

 
ispm 15 logo

Skrzynie BosPal są wykonane z drewna prasowanego, nie wymagają dodatkowych oznaczeń IPPC ani zabiegów fitosanitarnych wymaganych w przypadku innych opakowań drewnianych. Są zawsze gotowe do eksportu, do większości krajów świata.

 

Opakowania z chipem pozwalają na automatyczną aktualizację stanu magazynu. Przy rozładunku, skrzynie wysyłają informację do Twojego systemu zarządzania stanem magazynowym. To pozwala na natychmiastowe powiadomienie odpowiedniej osoby o dotarciu produktów na miejsce oraz na pełen monitoring obiegu produktów i opakowań.  

 

Aplikując do europejskiego programu Life, możesz skorzystać z dopłat do przeprowadzenia projektu wdrożenia innowacyjnego rozwiązania opartego o zagospodarowanie odpadów.

ZADAJ PYTANIE

Skontaktuj się z nami