OPAKOWANIA NA NARZĘDZIA

Opakowania na narzędzia

OPAKOWANIA DO TRANSPORTU NARZĘDZI

Tworzone przez nas opakowania na narzędzia są indywidualnie projektowane, co zapewnia naszym klientom niezrównaną swobodę w eksporcie przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

W przypadku eksportu wszystkie palety i skrzynie drewniane powinny spełniać wymogi ISPM-15. Wiąże się to z trudnościami administracyjnymi oraz dodatkowymi kosztami.


Czytaj więcej o ISPM-15

W trakcie międzynarodowej wysyłki standardowe palety podlegają uciążliwym inspekcjom sanitarnym. Niespełnienie tych norm, w skrajnych przypadkach, może prowadzić do wycofania towaru na koszt eksportera. Dotyczy to eksportu do wszystkich krajów respektujących normy ISPM-15.

Kosztowna utylizacja palet, konieczność fumigacji oraz poddawania ich inspekcjom sanitarnym generują koszty i utrudniają pracę w Twojej firmie, pochłaniając cenny czas i zwiększając nakłady finansowe.

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

6-elementowe dedykowane skrzynie eksportowe BosPal 

Powstały po to, aby wyeliminować szkody i obniżyć koszty.

Opakowania na narzędzia

Skrzynie eksportowe BosPal są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii drewna prasowanego, z zastosowaniem innowacyjnych klamer BosPal Smart Clamps ™.

Palety kontenerowe BosPal™

Pełne wykorzystanie przestrzeni w transporcie.
Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji.

BosPal  1000×1200 mm

P 10/12/12,5