OPAKOWANIA DLA SEKTORA PIWOWARSKIEGO

OPAKOWANIA DO TRANSPORTU KEGÓW

Specjalizujemy się w tworzeniu skrzyń BosPal, które są indywidualnie projektowane, co zapewnia naszym klientom niezrównaną swobodę w eksporcie przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

Transport kegów odbywa się na standardowych paletach i skrzyniopaletach.

 

Wykorzystywanie palet, które nie są dostosowane pod względem kształtu lub wymagają fumigacji, inspekcji sanitarnych oraz oznaczeń IPPC, może wprowadzać utrudnienia w działalności Twojej firmy.

 

Przy wyborze opakowań transportowych wykonanych z drewna prasowanego marki BosPal, nie musisz martwić się o spełnienie norm sanitarnych, jednocześnie zapewniając płynniejszy proces produkcji i załadunku.

W przypadku eksportu wszystkie palety i skrzynie drewniane powinny spełniać wymogi ISPM-15.

Wiąże się to z trudnościami administracyjnymi oraz dodatkowymi kosztami.


Czytaj więcej o ISPM-15

W trakcie międzynarodowej wysyłki standardowe palety podlegają uciążliwym inspekcjom sanitarnym. Niespełnienie tych norm, w skrajnych przypadkach, może prowadzić do wycofania towaru na koszt eksportera.  Dotyczy to eksportu do wszystkich krajów respektujących normy ISPM-15.

Kosztowna utylizacja palet, konieczność fumigacji oraz poddawania ich inspekcjom sanitarnym generują koszty i utrudniają pracę w Twojej firmie, pochłaniając cenny czas i zwiększając nakłady finansowe.

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

6-elementowe dedykowane skrzynie eksportowe BosPal 

Powstały po to, aby wyeliminować szkody i obniżyć koszty.

Skrzynie eksportowe BosPal są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii drewna prasowanego, z zastosowaniem innowacyjnych klamer BosPal Smart Clamps ™.

Palety kontenerowe BosPal™

Pełne wykorzystanie przestrzeni w transporcie.

Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji.

BosPal  1000×1200 mm

P 10/12/12,5

BosPal  1130×1130 mm

P 11,3/11,3/12,5