UPROSZCZONE PROCEDURY WYSYŁEK EKSPORTOWYCH

OPAKOWANIA BOSPAL NIE SĄ OBJĘTE NORMĄ ISPM-15.

 

W naszej ofercie dostępna jest różnorodna gama palet i skrzyń eksportowych, które zostały wyprodukowane przy użyciu opatentowanej technologii drewna prasowanego. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja firma może zyskać większą swobodę w obszarze wysyłek eksportowych.

W przypadku eksportu wszystkie palety i skrzynie drewniane powinny spełniać wymogi ISPM-15.

Wiąże się to z trudnościami administracyjnymi oraz dodatkowymi kosztami.


Czytaj więcej o ISPM-15

W trakcie międzynarodowej wysyłki standardowe palety podlegają uciążliwym inspekcjom sanitarnym. Niespełnienie tych norm, w skrajnych przypadkach, może prowadzić do wycofania towaru na koszt eksportera. Dotyczy to eksportu do wszystkich krajów respektujących normy ISPM-15.

Kosztowna utylizacja palet, konieczność fumigacji oraz poddawania ich inspekcjom sanitarnym generują koszty i utrudniają pracę w Twojej firmie, pochłaniając cenny czas i zwiększając nakłady finansowe.

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Palety kontenerowe z drewna prasowanego BosPal

Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji, gdyż są odporne na wszelkie pestycydy. 

Palety z drewna prasowanego BosPal są zawsze gotowe do wysyłki eksportowej. Nie wymagają dodatkowych zabiegów, takich jak fumigacja czy inspekcje sanitarnie. Bez względu na miejsce docelowe, gwarantują one płynność Twoich wysyłek.

Palety można poddawać ciągłemu recyklingowi, co znacznie ułatwia przeprowadzenie utylizacji w kraju importera.

Standardowe skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal

Skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal™ zostały zaprojektowane tak, aby stanowiły optymalne rozwiązanie dla międzynarodowych przesyłek kontenerowych, zapewniając solidne zabezpieczenie towaru.

skrzynie z drewna prasowanego

Skrzynie z drewna prasowanego BosPal są zawsze gotowe do wysyłki eksportowej. Nie wymagają dodatkowych zabiegów, takich jak fumigacja czy inspekcje sanitarnie. Bez względu na miejsce docelowe, gwarantują one płynność Twoich wysyłek.

Skrzynie można poddawać ciągłemu recyklingowi, co znacznie ułatwia przeprowadzenie utylizacji w kraju importera.