You are currently viewing BosPal na konferencji WordCamp Gliwice 2024
  • Post author:
  • Reading time:2 mins read
  • Post category:Aktualności

WordCamp Gliwice 2024: Nowe technologie i społeczność w serwisie BosPal

Spis treści
Tworzenie strony na WordPress

W dniach 13-14 kwietnia 2024 roku, miałam przyjemność reprezentować BosPal na konferencji WordCamp Gliwice 2024. Jako osoba odpowiedzialna za prowadzenie naszej strony internetowej na WordPressie, moim celem było poznanie  nowych trendów i zgłębienie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania treścią i technologii webowych.

Dlaczego WordCamp był dla nas ważny?

Uczestnictwo w branżowych konferencjach IT, takich jak WordCamp, umożliwia nam pozyskiwanie nowych umiejętności, niezbędnych do ciągłego doskonalenia naszej strony internetowej. Poprzez aktywny udział w warsztatach i sesjach tematycznych, zdobywamy aktualną wiedzę, która pozwala na prowadzenie i rozbudowywanie naszego serwisu zgodnie z najlepszymi praktykami. To z kolei przekłada się na podniesienie jakości doświadczeń odwiedzających ją użytkowników (tzw. UX – user experience).

Nasze zaangażowanie w społeczność i środowisko

Udział w WordCamp Gliwice 2024 był dla nas nie tylko okazją do nauki, ale także do pokazania, jak bardzo cenimy rozwój społeczności WordPress w Polsce.

Dodatkowo networking, który miał miejsce podczas konferencji, pozwolił na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z innymi profesjonalistami  oraz umożliwił wymianę cennych doświadczeń.

Co więcej, nasz udział w wydarzeniu pozwolił na wsparcie lokalnej inicjatywy ekologicznej, gdyż za każdy zakupiony bilet zasadzone zostało jedno drzewo. To prosta, ale ważna forma wyrazu naszych proekologicznych wartości.

 

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak interesującego projektu.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz profili na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami, w których będziemy uczestniczyć.