DEDYKOWANE SKRZYNIE EKSPORTOWE BOSPAL™

6-elementowa skrzynia eksportowa z drewna prasowanego BosPal

Innowacyjny sposób

na bezpieczny transport

Skrzynie eksportowe BosPal wytwarzane są w opatentowanej technologii drewna prasowanego w połączeniu z klamrami BosPal Smart Clamps TM.

Oferujemy skrzynie eksportowe o standardowym rozmiarze, niewymagające zabiegów fitosanitarnych ani oznaczeń IPPC.

DEDYKOWANA SKRZYNIA EKSPORTOWA BOSPAL TO:

Opakowania są projektowane na wymiar towaru i się składają. Dzięki temu pozwalają na pełne korzystanie z przestrzeni transportowej i magazynowej.

ZAJMUJĄ 

MNIEJ MIEJSCA

 Jednolitą i szczelną warstwa drewna prasowanego zabezpiecza Twój produkt z każdej strony.

OCHRONA PRODUKTU

W stosunku do tradycyjnych metod pakowania, skracamy kilkukrotnie czasy załadunków i rozładunków.
Innowacyjny sposób łączenia ścian skrzyni klamrami BosPal Smart Clamps TM eliminuje używanie dodatkowych elementów zabezpieczających. Zobacz sam, na przykładzie skrzyń standardowych.

BosPal Smart Clamps TM – rozłożenie skrzyni 

BosPal Smart Clamps TM – złożenie skrzyni 

Skrzynie eksportowe Eddi Complex BosPal są chroniącym zasoby naturalne produktem recyklingowym na bazie drzewnej. Eddi Complex utylizuje produkty BosPal bez opłaty. Drewno prasowane można poddawać w 100% recyklingowi.

 

3R RULE:
Reduce-Reuse-Recycle

Wybór materiału opakowaniowego wpływa na gospodarowanie odpadami, jak również na koszty ich usuwania, które powinny być traktowane jako część całkowitego kosztu jednostkowego opakowania.

Eddi Complex proponuje rozwiązania, które zmniejszają negatywny wpływ na środowisko podczas produkcji, transportu oraz końcowego przetworzenia opakowania.

Nośniki, które nie nadają się do dalszego użytku, poddawane są procesowi recyklingu. Te operacje tworzą doskonały łańcuch materiałowy. 

Skrzynie BosPal są wykonane z drewna prasowanego, nie wymagają dodatkowych oznaczeń IPPC ani zabiegów fitosanitarnych wymaganych w przypadku innych opakowań drewnianych. Są zawsze gotowe do eksportu, do większości krajów świata.

 

Opakowania z chipem pozwalają na automatyczną aktualizację stanu magazynu. Przy rozładunku, skrzynie wysyłają informację do Twojego systemu zarządzania stanem magazynowym. To pozwala na natychmiastowe powiadomienie odpowiedniej osoby o dotarciu produktów na miejsce oraz na pełen monitoring obiegu produktów i opakowań.  

 

Aplikując do europejskiego programu Life, możesz skorzystać z dopłat do przeprowadzenia projektu wdrożenia innowacyjnego rozwiązania opartego o zagospodarowanie odpadów.

ZADAJ PYTANIE

Skontaktuj się z nami

Copyrights by Eddi Complex Sp. z o.o. SK.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Stara Droga 1, 32-600 Oświęcim, Poland
e-mail: info@bospal.pl

DANE FIRMY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Krakowska 98a, 32-650 Kęty, Poland

+48 33 484 18 55

+48 33 845 55 46

e-mail: info@bospal.pl

Close Menu