UPROSZCZONE PROCEDURY WYSYŁEK EKSPORTOWYCH

OPAKOWANIA BOSPAL NIE SĄ OBJĘTE NORMĄ ISPM-15.

 

W naszej ofercie znajdziesz gamę palet i skrzyń eksportowych wyprodukowanych opatentowaną technologią z drewna prasowanego, co daję Twojej firmie większą swobodę w wysyłkach eksportowych.

W przypadku eksportu, wszystkie palety i skrzynie powinny spełniać wymogi ISPM-15. 

Co wiąże się z trudnościami administracyjnymi i dodatkowymi kosztami.

Czytaj o ISPM-15

Standardowe palety są poddawane kłopotliwym inspekcjom sanitarnym, w skrajnych przypadkach mogących spowodować wycofanie towaru na koszt eksportera. Powyższe ma zastosowanie przy eksporcie do wszystkich krajów objętych normami ISPM-15.

 

 

Kosztowna utylizacja palet, obowiązek ich fumigacji i poddawanie ich inspekcjom sanitarnym przy wywozie – to sprawia, że w Twojej firmie tracony jest czas i ponoszone są dodatkowe koszty. 

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Palety kontenerowe z drewna prasowanego BosPal

Stworzone z myślą o transporcie morskim. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kontenerze. Nie muszą być poddawane fumigacji. Palety z drewna prasowanego są odporne na wszelkie pestycydy. 

Palety z drewna prasowanego BosPal są zawsze gotowe do wysyłki eksportowej. Nie muszą być poddawane dodatkowym zabiegom takim jak fumigacja czy inspekcjom sanitarnym. Niezależnie od tego, gdzie zostaną wysłane, zapewnią płynność Twoich wysyłek.

Palety można poddawać ciągłemu recyklingowi, co znacznie ułatwia przeprowadzenie utylizacji w kraju importera

Standardowe skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal

Skrzynie eksportowe z drewna prasowanego BosPal™ zostały zaprojektowane, aby były optymalnym rozwiązaniem dla międzynarodowcyh przesyłek kontenerowych, wymagających solidnego zabezpieczenia towaru. Więcej informacji w sekcji.

Zawsze gotowe do wysyłki eksportowej. Nie muszą być poddawane dodatkowym zabiegom takim jak fumigacja czy inspekcjom sanitarnym. Niezależnie od tego, gdzie zostaną wysłane, zapewnią płynność Twoich wysyłek.

Skrzynie można poddawać ciągłemu recyklingowi, co znacznie ułatwia przeprowadzenie utylizacji w kraju importera

Copyrights by Eddi Complex Sp. z o.o. SK.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Stara Droga 1, 32-600 Oświęcim, Poland
e-mail: info@bospal.pl

DANE FIRMY

Eddi Complex Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Krakowska 98a, 32-650 Kęty, Poland

+48 33 484 18 55

+48 33 845 55 46

e-mail: info@bospal.pl